Animace
Ford Mustang

ALZA

Kampaň notebooky gaming

V této kampani jsme měli za úkol vytvořit Alzáka jako typického pařmena, který vášnivě hraje hry. Na přiložených obrázcích můžete dokonce vidět, že jsme modelovali celou závodnickou trať, po které Alzák jede ve hře autem. Můžete si všimnout i detailního vymodelování jeho pokoje, abychom navodili atmosféru pařmenského doupěte. Nechybí krabice od pizzy, ponožky na zemi, i kolekce oblíbených her na poličce nebo plakáty na zdech. Ve spotu můžete vidět i napodobení klasické hry Mario, jen v podobě alzáka.

Jak jsme vytvářeli dílo.

Letní kampaň

Hlavním cílem bylo zachycení alzáka v různých situacích, které k létu neodmyslitelně patří. Letní kampaň byla připravována s celkem 5 různými prostředími, ve kterých alzák vystupuje. Byla to prostředí letiště (kampaň Soutěž), zahrada s bazénem (kampaň Zahrada a grily), na skále s Alzákem jako horolezcem a na dovolené u moře (kampaň Notebooky), u sebe doma (Krása a zdraví), před svým domem a cestě na venkově (kampaň Cestování).

Alza PF 2019

Jako poděkování za dlouholetou spolupráci jsme Alze vytvořili originální PF-ko, kde Alzák tančí, takhle ho možná neznáte.

Kampaň podpora segmentů

Při této kampani jsme vytvářeli opět celkem 6 různých úvodů při ceremoniích zlatého alzáka. Inspirováno předáváním Oscarů.

Kampaň superheroes

Je to pták, je to letadlo,... je to Alzák. Superheroes je kampaň Alzy na podporu prodeje výkonných telefonů.

Kampaň chlazení

To, že je v létě vedro ví už i Alzák. Hned to jde vyřešit novým nákupem klimatizací a větráků. V této kampani jsme kladli důraz na to, aby se Alzák vyloženě roztékal v neúnosném vedru.

Kampaň silvestrovské bloopers

Spot pro filmový festival

Pohled do zákulisí.